Proje Hakkında

Yaşamın ve yatırımın yeni yıldızı Quattro İstanbul, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezindeki konumuyla yaşamınıza yapacağınız en değerli yatırım olacak.

Konutların yanı sıra mağazalardan spor salonuna, kafelerden çalışma alanlarına kadar kapsamlı bir sosyal yaşam da Quattro İstanbul’un sakinleri için tasarlandı. Toplantılarınıza ev sahipliği yapacak ileri teknolojiyle donatılmış toplantı salonları ve paylaşımlı çalışma alanları ile işiniz ve sosyal yaşamınız Quattro İstanbul’da buluşuyor.

Günün yorgunluğunu ve şehrin stresini arkada bırakmak için, tüm detaylarıyla tasarlanmış bir spor salonu ile keyifli bir yüzme havuzundan daha iyisi düşünülemez. Profesyonel eğitmenler ve son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar eşliğinde fitness veya keyifli grup dersleri ile Quattro İstanbul’da sağlıklı yaşama bir adım daha atmak mümkün.

Evinizin konforunda sağlıklı ve zinde bir yaşam için Quattro İstanbul… Zeminden tavana kadar yükselen doğramalar evlerin içindeki yaşantının dışarıya taşması için her hacmin maksimum kullanılmasına izin vermektedir. Dairelerin cepheleri içeri bol ışık ve hava alacak şekilde büyük ve sık açıklıklar içerir. Bu sayede daire sahipleri gün boyu güneş ile ilişkide kalabilirler. Quattro İstanbul’un teraslarında hobi bahçelerinden paylaşımlı çalışma alanlarına, çocuk oyun alanlarından şehir manzarasının keyfini çıkaracağınız dinlenme alanlarına kadar sonsuz seçenek var.

Genel Özellikler

Konforlu bir yaşam için ihtiyacınız olan her şey evinizin hemen altında.

ŞİMDİ İSTANBUL FİNANS MERKEZİ’NİN YANI BAŞINDA YEPYENİ BİR YAŞAM BAŞLIYOR!

Trafikte ve şehir stresinde kaybettiğiniz vakti keyifli bir yaşamla yerine koymaya hazırlanan Quattro İstanbul, Finans Merkezi’ne sadece 4 dakika mesafede yer alıyor. Quattro İstanbul’un iş merkezleri ve ana arterlere yakın konumu iş ile ev arasında zaman yarışına son veriyor.

İşlevsel çözümlerle tasarlanmış 1+1 ve 2+1 dairelerin tamamı Fransız balkonlar, boydan boya camlarla gün ışığını ve şehir manzarasını içeri davet ediyor. Çevre binalardan uzak, önü açık ve ferah bir konuma sahip olan Quattro İstanbul’un yüksek kalitede malzeme ve işçilik ile hazırlanmış daireleri, klima, merkezi ısıtma, güvenlik ve benzeri tüm konforu sunuyor. Dört bir yanı caddeyle çevrili Quattro İstanbul, ortak kullanıma izin veren avlusu ile yaşamın içinde bir proje. Her bir bloğun çatısında yer alan teraslar, şehrin ortasında doğayla iç içe, keyifli bir mola alanı sunuyor

Construction Company | Developed By Rara Theme Powered by WordPress.